Kim jesteśmy

ARTVERTISE od blisko 10 lat realizuje kreatywne i nieszablonowe projekty.

Ostatnia dekada to czas szybkich zmian. Zmieniają się budżety reklamowe, wzrastają wymagania, dominują rozwiązania cyfrowe. Pracując z naszymi Klientami – zarówno międzynarodowymi korporacjami, polskimi firmami, agencjami, jak i startupami – mieliśmy unikalną możliwość przechodzenia wraz z nimi przez wszystkie te wyzwania. Wiemy, że nasi Klienci nie oczekują wiele – oczekują jedynie tego, co najlepsze :)

Siła ARTVERTISE tkwi w słowie, o którym często się zapomina. To ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Znamy długą drogę od kreatywnego pomysłu do wdrożenia konkretnej idei. Ta droga to nasza pasja. Słuchamy wytycznych, ale nie boimy się przedstawić także pomysłu “spoza pudełka”. Decydujący głos zawsze należy do Klienta. My natomiast jesteśmy odpowiedzialni za kompleksową realizację projektu. Od A do Z.

Powstaliśmy w Kielcach, prężnie działając na rynku lokalnym. Obecnie nasze biuro znajduje się również w Warszawie. Ale tak naprawdę jesteśmy przecież wszędzie. E-mail, Face Time, Skype pozwalają nam na bezpośredni kontakt niezależnie od tego, w jakim mieście operuje Twoja firma. Lubimy też podróżować i nigdy nie odmawiamy, gdy Klient chce się spotkać osobiście.

Pytania? Najbardziej lubimy te trudne!

Napisz / zadzwoń / wyślij SMS

biuro@artvertise.pl

|+48| 500 605 600